Background

خدمات فینوتک

فینوتک خدمات متنوعی دارد. برای هر سرویس، مستند فنی جامعی هم تهیه شده است.

مستندات فنی خدمات
 • استعلام قبوض

  با ارائه‌ی یک شناسه، اطلاعات قبض را استعلام کنید

 • خدمات بانکی

  عملیات بانکی کسب‌وکار خود را یکپارچه و خودکار کنید

 • خدمات بازار سرمایه

  اطلاعات بازار سرمایه را با سهولت و دقت دریافت کنید

Background

همین حالا دست‌به‌کار شوید!

فینوتک برای نخستین بار در ایران محیط نرم‌افزاری «سندباکس» را در اختیار برنامه‌نویسان قرار داده‌است. در این محیط می‌توانید با ثبت‌نام رایگان، سرویس‌های مختلف و متنوع فینوتک را به‌صورت آزمایشی پیاده‌سازی کرده و خلاقیت خود را بسنجید. پس از آشنایی با این پلتفرم، می‌توانید به‌صورت عملیاتی از این سرویس‌ها استفاده کنید. در این بخش تمامی مستندات موردنیاز و راهنمای استفاده از کنسول، توضیحات کامل در رابطه با ماهیت سرویس‌ها و نحوه پیاده‌سازی آن‌ها ثبت‌شده است. مطالعه این مستند، تمام مراحل پیاده‌سازی سرویس‌ها را شرح خواهد داد، اما اگر سوال دیگری دارید با تیم فنی ما تماس حاصل کنید.

ورود به سندباکس

همکاران تجاری فینوتک

سرویس‌دهندگان، کسب‌وکارها و برنامه‌نویسان حلقه‌های اصلی اکوسیستم فینوتک هستند.

فهرست همکاران تجاری

فینوتک از زبان مشتریان

کسب‌وکارهایی که از فینوتک استفاده کرده‌اند، از ارزش‌هایی که برای‌شان ایجاد شده می‌گویند.

 • Pic
  آقای امین آقاجانی مدیر عامل «همراه‌کارت»

  برای ما در همراه کارت که بیش از 5 میلیون کاربر در حال استفاده محصولمان هستند، یکی از معیارهای اصلی استفاده از سرویس‌دهندگان خارجی، کیفیت سرویس، پایداری و امنیت سرویس است. فینوتک از هر جهت توانسته انتظارات مارا برآورده کند و کمک زیادی به ارائه خدمات خوب به مخاطبانمان کرده است.

 • Pic
  آقای علی مشهدی مدیر عامل «پی‌پینگ»

  سرویس فینوتک یکی از سرویس های خوب بانکی می باشد که سعی شده از تکنولوژی های روز استفاده کند و تنوع را در سرویس خود افزایش دهد. پشتیبانی خوب و سعی در مرتفع نمودن اشکالات و همچنین بروزرسانی سرویس یکی از نقاط قوت دستندرکاران این سرویس است.

   

   

 • Pic
  آقای مهدی عبادی مدیر عامل «وندار»

  همانطور که موسیقی سنتی در ذهنم با تصویر محمدرضا شجریان نقش می‌بندد ، «بانکداری باز» هم نقش فینوتک را به یادم می‌آورد. بدون شک ابعاد، استانداردهای بومی و شکل و شمایل بانکداری باز را فینوتک در ایران تصویر می‌کند.


وبلاگ فینوتک

16 بهمن 1398

بانکداری باز چیست؟

بانکداری باز (Open Banking) رویکردی است که به ارائه‌دهندگان خدمات مالی اجازه می‌دهد تا با استفاده از وب‌‌سرویس‌های بانکی، به اطلاعات مالی مشتریان بانک‌ها دسترسی آزاد داشته باشند و بتوانند خدمات خاصی را بر پایه‌ی این اطلاعات به کاربران خود ارائه دهند.

بانکداری باز طیف گسترده‌ای از خدمات غیرحضوری را با خود به ارمغان آورده است، که نرم‌افزارهای مدیریت مالی شخصی می‌تواند تنها یکی از صدها نمونه‌های آن باشد و البته افراد مختلفی نظیر مدیران بانک‌ها، کارآفرینان و مشتریان نیز می‌توانند از مزایای آن بهرمند شوند.

مشاهده‌ی وبلاگ
Screenshot
image

با فینوتک در ارتباط باشید

فینوتک ارزش همکاری و همراهی را می‌داند. به‌دور از هرگونه انحصارطلبی، در پی همکاری با فعالان بازارهای مختلف هستیم.

فرم درخواست سرویس فرم همکاری