Background

خدمات فینوتک

وب سرویس‌های فینوتک طیف گسترده‌ای از خدمات بانکی غیرحضوری را در برمی‌گیرد. با مطالعه مستندات فنی، می‌توانید با API های بانکی فینوتک بیش‌تر آشنا شوید.

مستند فنی خدمات
 • استعلام قبض

  فینوتک با تجمیع سرویس استعلام قبض‌ها در یک وب سرویس، امکان استعلام و پرداخت یک‌جای همه‌ی قبض‌ها را فراهم کرده است

 • وب سرویس‌های بانکی

  با استفاده از وب سرویس‌های بانکی متنوع فینوتک می‌توانید عملیات‌های بانکی را یکپارچه و خودکار کنید

 • بازار بورس

  به کمک وب سرویس‌های فینوتک می‌توانید اطلاعات بازار بورس را به راحتی دریافت کنید

Background

همین حالا دست‌به‌کار شوید!

فینوتک برای نخستین‌بار در ایران محیط نرم‌افزاری سندباکس را برای برنامه‌نویسان فراهم کرده است، تا بتوانند خدمات بانکداری باز و وب سرویس‌هایی که ارائه می‌دهد را به صورت آزمایشی پیاده‌سازی و تست کنند. اگر ایده‌ای برای یک کسب و کار مالی دارید، همین حالا دست به کار شوید و با ثبت‌‌نام رایگان آن را اجرایی کنید! در این بخش تمامی مستندات موردنیاز و راهنمای استفاده از کنسول، توضیحات کامل در رابطه با ماهیت سرویس‌ها و نحوه پیاده‌سازی آن‌ها ثبت‌شده است. مطالعه این مستند، تمام مراحل پیاده‌سازی سرویس‌ها را شرح خواهد داد، اما اگر سوال دیگری دارید با تیم فنی ما تماس حاصل کنید.

ورود به سندباکس

همکاران تجاری فینوتک

سرویس‌دهندگان، کسب‌وکارها و برنامه‌نویسان حلقه‌های اصلی اکوسیستم فینوتک هستند.

فهرست همکاران تجاری

فینوتک از زبان مشتریان

کسب و کارهایی که از خدمات ما استفاده کرده‌اند، آن را این‌گونه توصیف می‌کنند:

 • Pic
  آقای امین آقاجانی مدیر عامل «همراه‌کارت»

  برای ما در همراه کارت که بیش از 5 میلیون کاربر در حال استفاده محصولمان هستند، یکی از معیارهای اصلی استفاده از سرویس‌دهندگان خارجی، کیفیت سرویس، پایداری و امنیت سرویس است. فینوتک از هر جهت توانسته انتظارات مارا برآورده کند و کمک زیادی به ارائه خدمات خوب به مخاطبانمان کرده است.

 • Pic
  آقای علی مشهدی مدیر عامل «پی‌پینگ»

  سرویس فینوتک یکی از سرویس های خوب بانکی می باشد که سعی شده از تکنولوژی های روز استفاده کند و تنوع را در سرویس خود افزایش دهد. پشتیبانی خوب و سعی در مرتفع نمودن اشکالات و همچنین بروزرسانی سرویس یکی از نقاط قوت دستندرکاران این سرویس است.

   

   

 • Pic
  آقای مهدی عبادی مدیر عامل «وندار»

  همانطور که موسیقی سنتی در ذهنم با تصویر محمدرضا شجریان نقش می‌بندد ، «بانکداری باز» هم نقش فینوتک را به یادم می‌آورد. بدون شک ابعاد، استانداردهای بومی و شکل و شمایل بانکداری باز را فینوتک در ایران تصویر می‌کند.


وبلاگ فینوتک

16 بهمن 1398

آشنایی با بانکداری باز (Open Banking) و مزایای آن

بانکداری باز (Open Banking) رویکردی است که به ارائه‌دهندگان خدمات مالی اجازه می‌دهد تا با استفاده از وب‌‌سرویس‌های بانکی، به اطلاعات مالی مشتریان بانک‌ها دسترسی آزاد داشته باشند و بتوانند خدمات خاصی را بر پایه‌ی این اطلاعات به کاربران خود ارائه دهند.

بانکداری باز طیف گسترده‌ای از خدمات غیرحضوری را با خود به ارمغان آورده است، که نرم‌افزارهای مدیریت مالی شخصی می‌تواند تنها یکی از صدها نمونه‌های آن باشد و البته افراد مختلفی نظیر مدیران بانک‌ها، کارآفرینان و مشتریان نیز می‌توانند از مزایای آن بهرمند شوند.

ادامه مطلب
Screenshot
image

با فینوتک در ارتباط باشید

فینوتک ارزش همکاری و همراهی را می‌داند. به‌دور از هرگونه انحصارطلبی، در پی همکاری با فعالان بازارهای مختلف هستیم.

فرم درخواست سرویس فرم همکاری