بهبود تجربه‌ی کاربری و یکپارچگی محصولات

بهبود تجربه‌ی کاربری و یکپارچگی محصولات

یکی از تجربه‌های نامطلوب کاربران نرم‌افزارها ، جابه‌جا شدن میان نرم‌افزارها و صفحات اینترنت در هنگام استفاده از سرویس‌های مختلف یک نرم‌افزار است. با بهره‌گیری از APIهای فینوتک، کسب‌وکارها می‌توانند تجربه کاربری لذت‌بخش‌تری برای کاربران خود فراهم کنند چرا که برای استفاده از سرویس‌های مختلف، دیگر نیازی به ترک محیط نرم‌افزار نخواهد بود.
بر اساس مطالعه موسسه تحقیقاتی اکسنچر 89 درصد از افراد علاقه‌مند هستند تمامی خدمات مورد نیاز یک محصول را بدون نیاز به جابه‌جا شدن بین محصولات مختلف دریافت کنند. بر اساس تحقیق دیگری از موسسه مکنزی بیش از 70 درصد فروش کسب‌وکارها به تجربه‌ی مطلوب کاربران در استفاده از محصول وابسته است.
بخش عظیمی از سیستم‌های کسب‌وکارها، سیستم‌های قدیمی (Legacy) هستند. یکی از دغدغه‌های این کسب‌وکارها ایجاد یکپارچگی میان سیستم‌های قدیمی و سیستم‌های جدید است. بهره‌گیری از APIهای فینوتک به کسب‌وکارها امکان می‌دهد به‌راحتی سیستم‌های پیشین و سیستم‌های جدید خود را به یکدیگر متصل کرده و سیستم‌هایی کاملا یکپارچه داشته باشند.
کسب‌و‌کارها اغلب به دنبال استفاده از خدمات متقابل و در برخی موارد نیز به دنبال همکاری تجاری با یکدیگر هستند. در مواردی که همکاری تجاری نیازمند ارتباط میان سیستم‌های مختلف در کسب‌وکارهای متفاوت باشد، شروع همکاری وابستگی زیادی به پیچیدگی‌های پیاده‌سازی و ایجاد ارتباط میان سیستم‌های کسب‌وکارها دارد. فینوتک از طریق APIهای خود به کسب و کارها کمک می‌کند تا به راحتی سیستم‌های خود را به یکدیگر متصل کرده و از خدمات متقابل یکدیگر استفاده کنند.image

با فینوتک در ارتباط باشید

فینوتک ارزش همکاری و همراهی را می‌داند. به‌دور از هرگونه انحصارطلبی، در پی همکاری با فعالان بازارهای مختلف هستیم.

فرم درخواست سرویس فرم همکاری