درباره فینوتک

فینوتک در دی‌ماه 1395 شکل گرفت. داستان فینوتک با ارائه 12 سرویس‌ بانکی آغاز شد اما با گذشت کمتر از یک سال، مشغول سرویس‌دهی به کسب‌‌و‌کارهای بزرگ و کوچکی شد که ماهانه چندصد‌هزار تراکنش را ثبت می‌کنند.

فینوتک همواره در تلاش برای همراه کردن شرکای تجاری بیشتر است تا سرویس کامل‌تر و تجربه‌ی یکپارچه‌تری برای مشتریان فراهم شود. از طرفی با برگزاری جلسات متعدد با کسب‌وکارهای مخاطب فینوتک، بازخورد آن‌ها را جمع‌آوری می‌کنیم تا بتوانیم سرویس بهتری ارائه کنیم.

درباره فینوتک

امروزه چشم‌انداز فینوتک از «بانکداری باز» به « نوآوری باز» تغییر کرده و به‌جز سرویس‌های بانکی، در زمینه‌های دیگری مانند بازار سرمایه، خدمات احراز هویت، خدمات اعتبارسنجی، خدمات نهادهای عمومی و… نیز فعالیت می‌کند.

سرویس‌دهندگان، کسب‌وکارها و برنامه‌نویسان بازیگران اصلی اکوسیستم فینوتک هستند. بانک‌ها، نهادهای عمومی، شرکت‌های حوزه مخابرات، نهادهای بازار سرمایه و دیگر سازمان‌های ارائه‌دهنده سرویس، خدمات خود را به فینوتک ارائه می‌کنند. فینوتک با اِعمال استانداردهای امنیتی و کاربری مختلف، سرویس‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای به‌صورت API باز ارائه می‌کند.

کسب‌وکارها هر سرویسی را که مایل هستند انتخاب کرده و خدمت موردنظر را بدون وابستگی به ارائه‌دهنده سرویس دریافت خواهند کرد.

به‌عبارتی فینوتک سرویس‌های تامین‌کنندگان را تجاری‌سازی می‌کند. تامین‌کنندگان، فروش و ارائه‌ی خدمات خود را به فینوتک می‌سپارند. کسب‌وکارها نیز بدون نیاز به مذاکره با تامین‌کنندگان، به خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا می‌کنند.  

image

با فینوتک در ارتباط باشید

فینوتک ارزش همکاری و همراهی را می‌داند. به‌دور از هرگونه انحصارطلبی، در پی همکاری با فعالان بازارهای مختلف هستیم.

فرم درخواست سرویس فرم همکاری