درباره فینوتک

فینوتک فعالیت خود را با تمرکز روی ارائه خدمات بانکداری باز از دی ماه 1395 آغاز و در نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت همان سال برای اولین‌بار از 12 وب سرویس بانکی رونمایی کرد. امروز فینوتک بیش از 140 وب سرویس (API) ارائه می‌کند که فقط محدود به خدمات بانکی نیستند و خدمات بازار سرمایه، بورس و پرداخت نیز جزو آن‌ها قرار دارد.

در حال حاضر کسب و کارهای کوچک و بزرگی که ماهانه بیش‌ از چند صدهزار تراکنش دارند، از خدمات فینوتک استفاده می‌کنند. از طرفی فینوتک آماده ارائه راهکارهای سازمانی به شرکت‎ها، سازمان‌ها و استارتاپ‌ها است و همواره تلاش می‌کند با همراه کردن شرکای تجاری بیش‌تر، سرویس کامل‌تر و تجربه یکپارچه‌تری برای مشتریان خود فراهم کند.

درباره فینوتک

امروزه چشم‌انداز فینوتک از بانکداری باز به  نوآوری باز (Open Innovation) تغییر کرده و به‌جز وب سرویس‌های بانکی، در زمینه‌های دیگری مانند بازار سرمایه، خدمات احراز هویت، خدمات اعتبارسنجی، خدمات کیف پول الکترونیک، خدمات برداشت مستقیم (Direct Debit) و… نیز فعالیت می‌کند.

سرویس‌دهندگان، کسب‌وکارها و برنامه‌نویسان بازیگران اصلی اکوسیستم فینوتک هستند. بانک‌ها، نهادهای عمومی، شرکت‌های حوزه مخابرات، نهادهای بازار سرمایه و دیگر سازمان‌های ارائه‌دهنده سرویس، خدمات خود را به فینوتک ارائه می‌کنند. فینوتک با اِعمال استانداردهای امنیتی و کاربری مختلف، سرویس‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای به‌صورت API باز ارائه می‌کند.

کسب‌وکارها هر سرویسی را که مایل هستند انتخاب کرده و خدمت موردنظر را بدون وابستگی به ارائه‌دهنده سرویس دریافت خواهند کرد.

به‌عبارتی فینوتک سرویس‌های تامین‌کنندگان را تجاری‌سازی می‌کند. تامین‌کنندگان، فروش و ارائه‌ی خدمات خود را به فینوتک می‌سپارند. کسب‌وکارها نیز بدون نیاز به مذاکره با تامین‌کنندگان، به خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا می‌کنند.  

image

با فینوتک در ارتباط باشید

فینوتک ارزش همکاری و همراهی را می‌داند. به‌دور از هرگونه انحصارطلبی، در پی همکاری با فعالان بازارهای مختلف هستیم.

فرم درخواست سرویس فرم همکاری